Co je OK Omega+?

ODPOVĚĎ

OK Omega+ je doplněk stravy pro zdravé srdce a cévní soustavu - exklusivní směs vysoce čistých rostlinných olejů s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobená z vybraných druhů pupalkového, brutnákového a řepkového oleje obohacená vitamínem E. OK Omega+ posílí ochranu Vašeho organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů, podpoří zdravý stav a funkci Vašeho srdce a cév, pomůže udržet žádoucí hladinu cholesterolu a normální krevní tlak. Stimuluje obranyschopnost Vašeho organismu, posiluje tělo při rekonvalescenci po nemoci. Příznivě ovlivní látkovou výměnu - metabolismus tuků v těle a tím povzbudí odbourávání tuků v těle, napomůže upravení Vaší tělesné váhy. Podpoří revitalizační procesy a přispěje k žádoucí kvalitě a pěknému vzhledu Vaší kůže, nehtů i vlasů. OK Omega+ usnadní ženám překonávání premenstruačních potíží a průvodních projevů období přechodu.

OTÁZKA

Je OK Omega+ z přírodních surovin?

ODPOVĚĎ

Veškeré suroviny používané pro výrobu tohoto produktu jsou přírodního původu, popřípadě přírodně identické (např. vitamin E). Použité rostlinné oleje (pupalkový, brutnákový a řepkový) jsou získávány nejšetrnějším způsobem zajišťujícím přenos účinných látek ze zpracovávaných semen do výrobku. Jako všechny produkty OKG je OK Omega+ zcela bez chemické stabilizace.

OTÁZKA

Byl tento výrobek zkoušen?

ODPOVĚĎ

Jako všechny produkty OKG je produkt OK Omega+ notifikován na Ministerstvu zdravotnictví České republiky (č.j. OVZ-35.1-28.12.2009-12022) a na Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky (OHVBPKV/1615/2011/Jo z 14/3/2011). Jeho kvalita je ověřena v laboratořích ZÚ Brno a posouzena SZÚ Praha. Ve smyslu Zákona o potravinách je kvalita výrobku průběžně prověřována v akreditovaných laboratořích.

OTÁZKA

Jak se OK Omega+ používá?

ODPOVĚĎ

Doporučujeme užívat 1 čajovou lžičku (cca 5ml) 1-2x za den, nejlépe při jídle, aby se zlepšilo vstřebávání. Podle posledních poznatků je nevhodnější užívat ji s kvalitní bílkovinou - nejlépe mléčnou (tučný jogurt, tučný tvaroh). Její vstřebávání je tak nejlepší a dostane se tímto způsobem nejrychleji na místo svého působení - přímo k buňkám. Při pravidelném užívání 1x denně vystačí balení 115 ml na 23 dní. Přípravek není určen pro děti, užívání u těhotných a kojících žen je vhodné konzultovat s osobním lékařem. Užívání těhotnými ženami doporučujeme, protože obsažené “faktory omega” jsou nezbytné pro vývoj nervového systému plodu.

OTÁZKA

Proč je vhodné užívat právě přípravek OK Omega+?

ODPOVĚĎ

Pomáhá zásobovat tělo potřebnými výživnými látkami - především vitamínem E, důležitým antioxidantem (obsahuje 85% doporučené denní dávky) a esenciálními mastnými kyselinami z obsažených rostlinných olejů. Stejně naléhavě, jako vitamíny, potřebujeme i esenciální mastné kyseliny. Organismus si je nedokáže sám vytvořit, proto je odkázán na jejich příjem prostřednictvím stravy. Tyto látky jsou ovšem v současných potravinách silně deficitní a tento deficit je podle posledních poznatků jednou z nejvýznamnějších příčin tzv. civilizačních chorob. O tom, že Světová zdravotnická organizace (WHO) považuje esenciální mastné kyseliny za velmi důležité, svědčí její doporučení, které stanoví, že u dospělých osob mají nenasycené mastné kyseliny činit denně 3% zkonzumovaných kalorií. U kojících matek a u dětí má tento podíl činit dokonce 5%. OK Omega+ je významným zdrojem nenasycených mastných kyselin - linolové (LK) a gamalinolenové (GLK). Olej lisovaný z Pupalky dvouleté obsahuje obsahuje asi 72% kyseliny linolové (LK, omega-6) a 7-10% kyseliny gamalinolenové (GLK), olej lisovaný ze semen Brutnáku lékařského obsahuje přes 20-26% kyseliny gamalinolenové (GLK) - proto tyto rostliny patří mezi nejbohatší přírodní zdroje esenciálních mastných kyselin (známých též pod názvem biologicky aktivní vitamín F). Přestože tělo dokáže syntetizovat GLK z jiných typů tuků, neexistuje žádná potravina s hodnotitelným množstvím GLK jako pupalkový olej. Ten představuje koncentrovaný zdroj - 7 až 10% jeho mastných kyselin je ve formě GLK. Dalším významným zdrojem GLK je olej ze semen brutnáku lékařského - obsahuje 20 až 26% GLK. Přesto, že má olej ze semen brutnáku lékařského obsah GLK vyšší něž pupalkový olej, má zároveň více jiných mastných kyselin, které mohou zhoršovat vstřebávání GLK. Kombinace pupalkového a brutnákového oleje je tedy naprosto unikátní. Protože se v běžné stravě esenciální mastné kyseliny vyskytují pouze v zanedbatelném množství, doporučujeme užívání doplňků stravy, které je obsahují - jako je právě OK Omega+.

OTÁZKA

Čím jsou pro náš organismus prospěšné esenciální mastné kyseliny?

ODPOVĚĎ

Esenciální mastné kyseliny mají řadu příznivých účinků: chrání organismus proti srdečním chorobám, mozkové mrtvici, proti vysokému krevnímu tlaku a otylosti. Jsou nezbytné pro tvorbu tzv. prostaglandinů. Prostaglandiny se v našem těle tvoří z GLK, která je důležitou součástí buněčných membrán. Prostaglandiny mají protizánětlivé účinky a řada vědeckých prací prokazuje, že mají velký význam při ochraně proti různým zdravotním problémům. Jsou to důležité látky s hormonálním působením, které se podílejí téměř na všech chemických dějích v našem organismu. Jestliže máme prostaglandinů málo, může dojít k narušení látkové výměny a tím ke vzniku nemocí. Prostaglandiny zastávají v těle velmi důležitou roli - udržují dobrý tělesný stav, snižují krevní tlak, zmírňují riziko tvorby krevních sraženin, stimulují činnost imunitního systému a regulují mozkové funkce. Nejenže mají antioxidační vlastnosti - neutralizují škodlivé účinky volných radikálů, ale účinně zabraňují vůbec jejich vzniku. Nedostatek GLK zpomaluje a snižuje tvorbu prostaglandinů, což se projeví celkovou ochablostí.

OTÁZKA

Co jsou to mastné kyseliny a proč je důležitý jejich příjem ve správném množství?

ODPOVĚĎ

viz. OK Gama+

OTÁZKA

Je možné s OK Omega+ také redukovat váhu?

ODPOVĚĎ

OK Omega+ může pomoci při snižování váhy těm, kteří trpí poruchou metabolismu. Tito lidé mají obvykle problém s hubnutím, i když dodržují dietu. S OK Omega+ zaznamená velké procento lidí úbytek na váze, aniž by drželi dietu, a to ze dvou důvodů: a) prostaglandin aktivuje nevyužitý tělesný tuk a dává signál k rychlejšímu spalování kalorií b) prostaglandin zlepšuje vylučování sodíku z tělních buněk; tato vnitřní aktivita vyžaduje asi 20% tělesné energie, takže dochází ke spálení více kalorií bez zvýšené tělesné aktivity.

OTÁZKA

Za jak dlouho je možné zaznamenat změny při užívání OK Omega+?

ODPOVĚĎ

Tělo každého člověka, a to, co se děje uvnitř, se velmi liší, tzn. že výsledky se budou rovněž rozcházet. Obecně se dá říci, že většina lidí zaznamená zlepšené pocity během tří týdnů. Doporučujeme užívat OK Omega+ minimálně 1 až 3 měsíce. Při řadě onemocnění může OK Omega+ působit jako vhodný podpůrný prostředek léčby, protože díky vysokému obsahu biologicky aktivních látek stojí na pomezí potraviny a léku. Při pravidelném používání výrazně stimuluje obranyschopnost organismu, pomáhá harmonizovat cévní systém, příznivě ovlivňuje stav a funkci srdce a cév a metabolismus tuků, pozitivně působí na nervovou soustavu, díky svým antioxidačním účinkům chrání organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů.

Omega 3 Rybího Tuku: Co To Je A Jaké Jsou Výhody?

Omega-3 rybí tuk byl zmíněn v mnoha studiích pomáhat s celou řadou podmínek. ADHD, Alzheimerovy choroby, Diabetes, deprese, vysoká hladina cholesterolu, srdeční choroby – seznam pokračuje. Důvod, proč je tak užitečný je proto omega-3s EPA (eikosapentaenové kyselina) a DHA (docosahexaeonic kyselina) od omega-3 rybího tuku jsou předchůdci protizánětlivé chemických látek v těle, což znamená, že snižují zánět.

Zánět se neobjevily jako významný faktor v široké škále chronických onemocnění (nazývané také tiché zánět). Chemické látky v těle, které zvyšují zánětu jsou vytvořeny z omega-6 mastných kyselin, které se běžně vyskytují v rostlinných olejích jako řepkový olej, kukuřičný olej, sojový olej, grapeseed olej, atd.

Aby se řádně regulovat zánět, vaše tělo potřebuje, aby udržel ideální poměr omega-3 mastných kyselin omega-6. Ideální poměr pro většinu lidí je 1: 2, což znamená pro každé 2 gramy rostlinných olejů, 1 gram ryb omega-3 oleje by měla být s ohledem. Poměr typické americké stravy, je však 1: 20! To je velmi nezdravé poměr, takže by měl obecně snížit množství rostlinných olejů ve vaší stravě a zvýšit množství rybího tuku (zjistit váš přesný poměr).

Olivový olej je však rostlinný olej, který obsahuje omega-6 mastných kyselin. Namísto toho obsahuje omega-9 mastných kyselin, které jsou hormonálně neutrální a tudíž neovlivní výši zánět v těle. Díky olivový olej ideální mnohem víc než rostlinný olej na vaření, jak byste měli * nikdy * vařit s omega 3 rybí tuk. Teplo zničí omega-3 mastných kyselin (což také je, proč měli vybrat doplněk raženého studené rybí olej).

Nejenže je omega-3 rybího tuku potřebné ke snížení zánětu, ale také přímo zapojen do vytváření nové neurony v mozku, konkrétně DHA (docosahexaeonic kyselina). Věděli jste, že ve třetím trimestru těhotenství, mozku plodu roste ve výši 250 000 nové neurony každou minutu? A tím to nekončí. V průběhu jeho života, od plod do dětství na dětství do dospělosti, mnoho klinického výzkumu studie ukázaly že omega-3 rybí tuk je zásadní pro rozvoj řádné mozku. To platí i pro seniory, stejně jako omega-3s zobrazit přínosy pro Alzheimerovy choroby a demence.

Omega 3 rybí tuk je vhodné také pro další částí těla, jako je například srdce. To ukazuje na snížení cholesterolu LDL (“špatné”), snížit krevní triglyceridů pro ty, které s hyperlipidemia, zvrátit ateroskleróza a dokonce i prevenci infarktů! V Evropě, je to při zanedbání péče-li lékař nepředpisuje rybí olej pro srdeční onemocnění (bez legrace, číst)!

Pokud se neodevzdávají rybí olej doplňků, určitě zvažte přitom. Výsledky klinických studií stovky prokázat, že výhody plynoucí z rybího tuku omega-3 jsou nesčetné. Přidání rybího tuku do svého programu je pravděpodobně jediný nejlépe změnit si lze udělat pro vaše zdraví, dokonce i ve srovnání s cvičení a stravování zdravé stravy!

Pokud se rozhodnete začít brát omega 3 rybí tuk, přesvědčte se, zda zvolit rybí olej doplatku, který je vysoce čištěný vyhnout toxiny. Mnoho kvalitní ryby ropné produkty bude vysoce koncentrovaném, což znamená, že každý gram rybího tuku obsahuje více omega-3 (600-900 mg) než co se obvykle vyskytuje v přírodě (300 mg na gram). Vezměme si omega-3 doplněk, který byl certifikován mezinárodní rybí olej standardů program pro čistotu a účinnosti a informace o dávkování rybí oleje před provedením váš spínač.

Recommeneded Omega 3 rybí olej dávkování:

Co je optimální dávka a je možné, aby příliš mnoho?

Doporučená dávka je 1 až 4 kapsle denně. Nicméně, se názory různí jak mnoho Omega 3 by měla být přijata denně. Někteří přírodní zdravotní odborníci doporučují vyšší příjem pro sportovce a v případě každého, kdo trpí s těžkou depresí.

Pokud již máte dietu, která je již v rybě vysoká, pak nebudete potřebovat tolik. Nezapomeňte, že vysoké dávky ryb ropné zákona jako krev tenčí a mohou potenciálně zhorší otlaky a krvácení. Pokud na krev řídne léky jakéhokoliv druhu, vždy Mluvte s vaší profesi před doplnění.

Vždy čte štítky a přijmout pouze podle pokynů. Vždy konzultovat vaše zdravotní professional-li předepsaný lék nebo před přijetím všech zdraví doplnit.

>> klepnutím sem si koupit Omega 3 rybí tuk Related Post:

SacharidyPřínosy Zdravého StravováníVýhody Denního Zdravé Stravovací PlánVýživa Pro Pevné KostiMetabolismu Sacharidů A CvičeníZdrojů Přírodních Vitaminových DoplňkůJak Si Vybrat Nejlepší Doplněk Rybího Oleje Pro Vaše ZdravíAntioxidanty, Volné Radikály, A Sportovní VýživyTipy Na Zdravé StravováníNejlepší Multi Vitamíny Pro Muže

Získat Zdravé Tělo Se Zdravou StravouSacharidyDruhy SacharidůFunkce SacharidůMetabolismu Sacharidů A Cvičení7 Osvědčené Inositol Výhody, Které Potřebujete A Proč Je PotřebujeteJak Si Vybrat Nejlepší Protein DoplněkJak Si Vybrat Nejlepší Doplněk Rybího Oleje Pro Vaše ZdravíPřírodní Doplňky Pro Zdraví, Jsou Tou Nejlepší VolbouOmega 3 Rybího Tuku: Co To Je A Jaké Jsou Výhody?Nejlepší Multi Vitamíny Pro MužeAnti Zkrabacení CreamVýživa Pro Pevné KostiKoupit Doplňky Zdraví ženNejlepší Multi Vitamíny Pro ženyAntioxidanty, Volné Radikály, A Sportovní VýživyPrůvodce Diabetem VýživySportovní Výživa Pro ženyZdravé Výživy PokynyZdravé Výživy Tipů, Které Musíte Dodržovat

© Copyright 2012 - Uni Nutrition - All Rights Reserved

Hlavní stranaZdravý životní stylSpolupráceFórumKontakty

Hlavní stranaDieta a hubnutíVitamínové doplňkyPéče o těloProgram pro dětiSport a relaxaceOstatní

Proč se mnou cvičit, jako s osobním trenérem?

Využitím trenéra se vyvarujete poškození zdraví nesprávným cvičením, stejně jako chyb ve stravování, čímž dosáhnete lepších a rychlejších výsledků. 

Vítám Vás na svých stránkách. Jsem osobní trenér fitness a kulturistiky. Posilování se věnuji již 10 let.

Tato činnost mě natolik zaujala, že jsem v roce 2003 absolvovala Trenérskou školu Petra Stacha, Mistra Evropy a z tohoto koníčku, který se stal mým životním stylem se mi postupem času stalo i zaměstnání.

Nechcete-li v posilovně zbytečně ztrácet čas a naopak efektivně formovat Vaši postavu potřebujete znát odpovědí na tři základní otázky. Co? Jak? Kdy?

Odpovědi jsou u každého jiné a s časem a s dosažitelnými výsledky se u každého mění. Ráda Vám pomohu na ně najít odpovědi a dohlédnu, aby jste v posilovně nedělali chyby a neztráceli tím Váš drahocenný čas.

Můj profesionální a individuální přístup je založený na oboustranné spolupráci mezi klientem a trenérem.

Moje komplexní služby osobního trenéra zahrnují podle Vaší volby sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby, spojené s Vaším cílem.

Pomohu vám odstranit problémy s nadváhou, ochablým svalstvem či bolestmi zad. Spolupráce je vždy individuální a zaměřená podle potřeb klienta.

Proč se mnou cvičit, jako s osobním trenérem?

s dobrým osobním trenérem budete mnohem úspěšnější

jako osobní trenér vím, čeho se vyvarovat, cvičení se mnou je vždy bezpečnější

se mnou odcvičíte trénink vždy lépe než sami

jako osobní trenér Vám poradím, jak se co nejúčinněji stravovat

s osobním trenérem nevynecháte trénink z pohodlnosti

jako osobní trenér budu Vašim největším motivátorem

Další informace najdete na www.trenerkajitka.cz

EWITA - svět moderní žen

http://www.capro.cz/katalog/zajezd/4297.html

http://www.capro.cz/katalog/zajezd/4321.html

Je to číslo, které udává, jak moc se zvýší hladina cukru v krvi, když sníte určitou potravinu, tzn. jak rychle dokáže tělo z potraviny zpracovat a využít cukr. Glykemický index tedy vypovídá o schopnosti ovlivňovat hladinu cukru v krvi.

Vysoký a nízký glykemický index

Čím vyšší je glykemický index potraviny, tím rychleji stoupne hladina cukru v krvi, ale tím rychleji také následně klesne a naopak. Hraniční hodnoty jsou 55 a 70, tedy pokud má potravina hodnotu GI pod 55, cukr se bude uvolňovat do krve postupně a vy budete mít delší dobu pocit nasycení, protože potrava vydrží delší dobu v žaludku a tedy tělo lépe využije cukr z této potraviny. Pokud má potravina hodnotu GI nad 70, dříve po jejím požití budete hledat něco dalšího k snědku a bude vás honit mlsná. Typickým příkladem je pivo, po jeho vypití se objeví pocit hladu.

Hodnota glykemického indexu u sacharidových jídel

Potravina, která má hodnotu glykemického indexu pod 55, nemusí být vhodná pro hubnutí. Hodnota glykemického indexu se vyplatí sledovat u sacharidových jídel, např. pečiva, těstovin či příloh, protože výše GI je ovlivněna množstvím sacharidů v potravině (čím více, tím vyšší GI) a jejich složitost (čím jednodušší sacharid, tím vyšší GI). Hodnotu glykemického indexu můžete ovlivnit do jisté míry sami, u rozvařených brambor či těstovin je hodnota GI vyšší než u uvařených „na zkus“.

Nejlepší Koupit Multi Vitamíny Pro Muže

Nejlepší Multi Vitamíny Pro Muže 16 Nov

Příspěvek byl poslán správcem, na téma: Výživa

Výživa > Nejlepší Multi Vitamíny Pro Muže Překvapilo by vás, že pokud jde o pánské zdraví, top 5 příčin úmrtí u mužů jsou obecně lze předcházet do jisté míry. Pokud jde o mužské zdraví, musíte se naučit o zdraví a wellness, aby jste se zbytečnou obětí jednoho z těchto nemocí. Hlavních příčin úmrtí u mužů, a to v pořadí, jsou:

Onemocnění srdce – to je také hlavní příčinou úmrtí žen a je obvykle způsobena špatnou stravou, životní styl a celkově chatrné zdraví. S nejlepší multivitaminový pro muže jako je například pánské vitaminů a potravinových doplňků může dát své tělo oživení, které potřebuje zůstat zdravá a odvrátit srdeční choroby.

Rakovina – rakoviny prostaty a jiných nejsou si obvykle tak předcházet. Nicméně až uvidíte pokles zdravého života v posledních několika desetiletích, snadno vidíte jak vyvolal zvýšení počet úmrtí na rakovinu. Je-li žít zdravý život a ujistěte se, že dostáváš všechny správné nutrients…especially od vitamíny pro muže, můžete se těmto potížím vyhnout.

Neúmyslné zranění – to není něco, že žádné množství živin ochrání proti, ale to je hlavní příčinou úmrtí.

Tah – jako onemocnění srdce, správné výživy a zdraví zastavit tahy z děje v mnoha situacích. Mohou mít nižší hladinu cholesterolu, zdravější oběhový systém a menší riziko sraženin, které jsou všechny příčiny nebo Předchůdci na tahy.

Chronická obstrukční plicní nemoc (COPD) – to je plicních onemocnění, které lze snadno předejít vyhnout toxický vzduch, znečištění a jiných situacích narušené dýchání. Však zajistit, že máte silný, fungující imunitní systém může také pomoci zabránit tomu, aby věci jako COPD a jiných plicních chorob.

Nejvíce a vyzkoušený způsob, jak získat denní vitamíny, které potřebujete je nejlepší multivitamin pro muže. To je důvod, proč Maxalife vytvořil pánská kvasnice, které jsou určeny pro zpracování všech různých nutričních potřeb lidí všech věkových kategorií pro optimální muž zdraví.

To může být těžké minerály a vitamíny, které vaše tělo potřebuje jen dobrou dietu, ale tento doplněk pomůže vyplnit mezery a poskytnout základy dobré zdraví aby si můžete pohodlně vaše každodenní požadavky pro vitaminy a minerální látky.

Existuje řada faktorů, které přispívají k naší potraviny postrádají základní živiny, včetně znečištění životního prostředí, dopravy, způsoby chovu, skladování a půdní nedostatky. S pánská kvasnice již se starat o co přicházíte proto, že všechno je pokryta.

>> klepnutím sem si koupit kvasnice pro muže

Zdraví těží z pánské kvasnice

Je spousta různých pánská přínosy pro zdraví muži vitamín potravinových doplňků jako je Maxalife pánská kvasnice. Můžete ocenit celkové zlepšení zdravotního stavu, protože vaše tělo je všechny správné pánská vitamínů a živin, které člověk potřebuje, jakož i mnoho dalších výhod. Zde jsou některé věci, které lze ocenit o multivitamins v oblasti zdraví:

Antioxidanty bojovat volné radikály a bojovat proti stárnutí

Nižší hladiny cholesterolu a krevního tlaku

Méně stresu a lépe spát

Méně nemoci a menší riziko vzniku závažných onemocnění

Přínosy, které dostanete od vaši muži vitamín příplatek bude vždy záviset na přesnou pánská vitamínů a živin, které jsou v produktu.

Naše pánská kvasnice obsahují hlavní přísady jako bioflavonoids, biotin, cholin, B vitamíny, hořčík, vápník, měď, selenium…often názvem muži vitamín, DHA, EPA, vitamínů a jiných živin, které lidé mohou těžit z konkrétně v souvislosti s jejich zdraví. Tyto poskytují řešení celkové zdraví, který jistě vám dát podporu, kterou potřebujete pro vaše zdraví a blahobyt.

Zaměřit na optimální zdraví

S živin jako kyselina listová, vápníku, B vitamíny, selen a Bioflavonoids vaše tělo bude sklízet mnoho od toho pánská kvasnice, bez ohledu na to, co by váš denní diety chybí.

Oceníte také moci balených antioxidantů, které jsou v tomto dietetickým doplňkem, nabízející omlazovací přínos k celkové zdraví. Protože tento vzorec je vytvořen především pro muže, jsou přínosy pro zdraví nedoprovází jiné vitamíny pro muže, které jste mohli najít.

Vzhled a chování mladší s pánská kvasnice

Omlazovací podporu není jen pro bohaté a slavné. Mnoho mužů starat o jejich vzhled a chtějí vzhled a atmosféru, mladší, než opravdu jsou, a s pánská kvasnice to můžete přesně.

Budete moci zpomalit rozdělení základní tkání a živin v těle, zlepšit celkový zdravotní stav pánská a dát své tělo, celkové posílení jako nikdy předtím. Budeš vypadat a cítit let mladší a to za cenu, jste si jisti, k nalezení jako reálná hodnota za peníze!

Co dělá pánská kvasnice tak výhodné?

Pánská Multi vitaminů je dietetickým doplňkem, že mnozí lidé volají nejlepší multivitamin pro muže. Je to proto, že výrobek je složitý vzorec správně vitamíny pro muže, poskytnete veškeré základní živiny, které je třeba žít zdravý a plnohodnotný život.

Jsme v podnikání už mnoho let a sami zavázala k nalezení nejzdravější doplněk řešení pro naše zákazníky. Staráme se o mužské zdraví a wellness, a staráme se o naše produkty a zákazníky.

>> klepnutím sem si koupit kvasnice pro muže

Anti Zkrabacení Cream Omega 3 Rybího Tuku: Co To Je A Jaké Jsou Výhody? >>

Nejoblíbenější články za posledních sedm dní: Přírodní Doplňky Pro Zdraví, Jsou Tou Nejlepší Volbou

Jak Si Vybrat Nejlepší Doplněk Rybího Oleje Pro Vaše Zdraví

Jak Si Vybrat Nejlepší Protein Doplněk

Zdrojů Přírodních Vitaminových Doplňků

7 Osvědčené Inositol Výhody, Které Potřebujete A Proč Je Potřebujete

Základní Návod Na Optimální Sportovní Výživy

Přínosy Zdravého Stravování

Omega 3 Rybího Tuku: Co To Je A Jaké Jsou Výhody?

Zdravé Výživy Tipů, Které Musíte Dodržovat

Použití Optimální Sportovní Výživy

Antioxidanty, Volné Radikály, A Sportovní Výživy

Jednoduché Způsoby, Jak Udržovat Zdravé Výživy

Získat Zdravé Tělo Se Zdravou Stravou

Jak zhubnout přes břicho

Jak zhubnout za měsíc

Ochablé paže představují pro mnoho žen estetický problém. Obzvlášť s přibývajícím věkem se svaly povolují a tento jev může působit nevzhledně dokonce u štíhlých postav. Jestliže chcete jednak zhubnout, ale i posílit tuto oblast, dodržujte zásady správného stravování a najeďte na hubnoucí režim. V každém případě budete muset zařadit pohybovou aktivitu, při které dochází ke spalování tuků.

Paže bývají ze strany žen mnohdy přehlíženy, zatímco muži si na formování rukou zakládají. Většina žen je spíš soustředěná na spodní část těla. Pravdou však zůstává, že ruce bývají vidět mnohem častěji než vaše bříško. Proto si zaslouží, aby se jim věnovala patřičná pozornost. V dnešním článku si prozradíme, jak docílit hubenějších a pevnějších rukou.

Zatímco muži se spíš soustředí na to, jak přes paže nabrat objem, ženy mají opačný cíl. Zhubnout paže a posílit je tak, aby na nich kůže nevisela. Základem je správný jídelníček, pohyb a posilování rukou. Nemusíte se bát, že budete mít svaly, jako Rambo. Žena je úplně něco jiného než muž a vypracovat si svalnatou postavu je opravdu hodně velká fuška v porovnání s muži, u kterých to jde snáze. Navíc byste museli brát i doplňky, pro sportovce. Z běžné stravy z vás „svalouš“ skutečně nebude. Zaměřit se musíte na pravidelnost v jídle, kde bude vyvážený podíl bílkovin, sacharidů a vlákniny. Hlídat počet kalorií, mít dostatečný příjem tekutin a vyvarovat se chemicky zpracovaným potravinám – polotovarům.

Cviky vhodné na posílení paží

Kliky na podložce dámské, pánské

Cvičení s ručními činkami

Náš tip: Pokud nemáte doma činky ani gumu, můžete si při procvičování paží vzít do každé ruky plnou PET láhev. Dokonce i cvičení s vlastní váhou je hodně účinné a existuje pestrá paleta různých cviků.

Méně řečí více akce

Pokud si budete neustále říkat, že začnete zítra nebo pozítří tak nezačnete nikdy! Nic vám nebrání v tom, abyste začali ihned. Dokonce ani ne zrovna nejlepší zdravotní stránka, protože mnoho nemocí pochází právě z obezity. Hodně cviků se dá provádět i vsedě na židli, křesle či gauči. Stačí začínat krůček po krůčku a pomalu přicházet pohybu na chuť.

Jestliže už ve vás uzrálo rozhodnutí, že chcete začít, ale nevíte jak – my vám rádi poradíme! Obracet se na nás můžete s tím nejdůležitějším a tím je správný jídelníček. Od něj se totiž odvíjí i vše ostatní.

Chci poradit se stravováním a získat jídelníček ZDARMA

Powered by WordPress. Theme Just Landing

Copyright © 2014-2015 Zdravý-jídelníček.cz - všechna práva vyhrazena